Zamknij

wisłomenu

FAQ

Chcę kupić bilet ale pojawia się błąd. Co robić?
Prześlij nam dokładny opis błędu dołączając zrzut ekranu korzystając z formularza kontaktowego Going.App pod adresem https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy.
Jak działa kod biletowy?
Bilety będą dostępne w serwisach www.goingapp.pl, www.empikbilety.pl oraz w aplikacji Going.. Bilety zakupione przez www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, aplikację Going. będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na które założone jest konto – dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.
Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?
Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Going. przez formularz kontaktowy: https://going.pl/form . Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.
Co zrobić, gdy kupiłem/-am dwa bilety, a przyszedł tylko jeden?
Każdy bilet miał dedykowany oddzielny kod. W związku z tym najprawdopodobniej dotarły one na Twoją skrzynkę w osobnym mailach. W każdym mailu, w załączniku, powinien być jeden bilet. Prosimy również o sprawdzenie spamu.
Czy po zakupie biletów mogę później zmienić na nich dane?
Na prośbę organizatora funkcja przepisania biletu na tym wydarzeniu została wyłączona.
Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?
Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.
Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to muszę go wydrukować?
Chrońmy lasy! Na wejściu możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot’y biletów elektronicznych.
Czy mogę kupić w jednej transakcji dwa bilety na różne nazwiska?
Niestety, nie ma takiej możliwości. W takim przypadku należy kupić osobne dwa bilety.
Co w przypadku, gdy kupiłem/-am dwa bilety i oba są na moje nazwisko? Czy moja osoba towarzysząca wejdzie na wydarzenie?
Nie będzie problemu. Bardzo prosimy, by na wejściu był posiadacz biletu z dowodem osobistym oraz osoba towarzysząca. Należy wejść na wydarzenie razem.
Chce zamienić zakupiony bilet na inny dzień, jak mogę to zrobić?
Bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości wymiany ani zwrotu. Nie mogą być różnież odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.
W jakich godzinach będzie można odbierać opaski w poszczególne dni i gdzie znajduje się miejsce odbioru opasek?
Piątek (19.08) od 18 do 3
Sobota (20.08) od 18 do 3
Niedziela (21.08) od 18 do 2
Bilety będzie można wymienić w oznaczonym namiocie na terenie Wisłoujścia
Czy mogę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?
Tak, karnet trzydniowy wymieniany jest na opaskę która upoważnia do opuszczania i wracania na teren wydarzenia w każdym momencie.
Czy należy mieć dokumenty potwierdzające tożsamość?
Tak, zdecydowanie. Ze względu na weryfikację wieku przy wymianie biletów jak i własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.
Czy zamiast dowodu osobistego mogę zabrać inny dokument potwierdzający tożsamość?
Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną czy studencką, prawem jazdy lub paszportem, honorujemy również potwierdzenie tożsamości poprzez okazanie dowodu osobistego w aplikacji Obywatel.
Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę samodzielnie uczestniczyć w wydarzeniu?
Uczestnikiem festiwalu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która najpóźniej w dniu festiwalu ukończyła 18. rok życia. Osoby małoletnie poniżej 18. roku życia nie będą wpuszczane na teren imprezy pomimo ważnego biletu wstępu.
Gdzie jest Festiwal?
Festiwal znajduje się na terenie gdańskiego zabytku Twierdza Wisłoujście, pod adresem ul. Stara Twierdza 1
Czy komunikacja miejska będzie darmowa?
Na czas Wisłoujścia odpalamy Wisłobus, który będzie kursował każdego dnia festiwalu! Szczegółowy rozkład znajdziecie tutaj: https://ztm.gda.pl/rozklady/linia-300-dzien-20230818.html * Autobus będzie kursował z punktu A do punktu B bez przystanków pośrednich
Czy mogę przyjść z moim psem?
Zdecydowanie NIE. Festiwal muzyczny przede wszystkim ze względu na strefę głośnych dźwięków nie jest miejscem bezpiecznym i odpowiednim dla waszych czworonożnych przyjaciół.
Jakich przedmiotów nie wniosę na teren festiwalu?
Wnoszenie selfiesticków, statywów, dronów, dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami oraz pojazdów typu deskorolka, hoverboard, rolki, hulajnoga (każdy rodzaj) oraz innych jednośladów jest niedozwolone. Uczestnik festiwalu może zabrać ze sobą małą, składaną parasolkę. Pozostałe przedmioty, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione wymienione są w regulaminie imprezy.
Czy na teren festiwalu mogę wnieść powerbank?
Tak, na teren festiwalu można wnieść power bank niewielkich rozmiarów (mieszczący się w dłoni).
Czy na teren festiwalu mogę wnieść jedzenie i napoje?
Nie. Na terenie festiwalu znajdziesz wiele stoisk z jedzeniem i napojami.
Czy osoby chore na cukrzycę mogą zabrać ze sobą lekarstwa i konieczne przybory medyczne lub wnieść własne jedzenie?
Osoby, których stan zdrowia wymaga podania specjalistycznych lekarstw, mogą posiadać niezbędne im lekarstwa i przybory medyczne do podania lekarstw, jednak wymagane jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o konieczności posiadania ich przy sobie. Wnoszenie własnego jedzenia i napojów jest możliwe wyłącznie w przypadku ściśle określonych diet potwierdzonych orzeczeniem lekarskim. Prosimy jednocześnie, aby jedzenie i napoje przechowywane były w sposób nienaruszający postanowień regulaminu w kwestii bezpieczeństwa (niedozwolone są napoje w puszce, szklanych butelkach, termosy). Osoby z cukrzycą zachęcamy do zabrania ze sobą saszetek z płynną glukozą, dostępnych w każdej aptece.
Czy mogę zabrać sprzęt fotograficzny?
Tak, ale tylko amatorski aparat cyfrowy z zoomem optycznym poniżej 6x oraz tradycyjny amatorski aparat kompaktowy. Nie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video bez pozwolenia organizatora.
Płatności na festiwalu
Na festiwalu obowiązują płatności bezgotówkowe - zapłacicie własnymi kartami płatniczymi, telefonami obsługującymi płatności w technologii zbliżeniowej oraz BLIK. Gotówkę można wymienić w specjalnie dla Was przygotowanym punkcie, gdzie załadujecie przedpłacone karty festiwalowe. Punkt zakupu i doładowania kart będzie znajdować się przy wejściu do Twierdzy (biały kontener).