Zamknij

wisłomenu

FAQ

Jak działa kod biletowy?
Kod kreskowy widniejący na bilecie, jest unikatowym kodem, generowanym dla każdego biletu. Wszystkie kody są jednorazowe, a co za tym idzie, trzeba o nie dbać i nie wysyłać osobom postronnym czy udostępniać w mediach społecznościowych, bo grozi to kradzieżą. Raz zeskanowany kod kreskowy podczas kolejnego skanowania wyrzuci nam komunikat „bilet zeskanowany” i nie ma możliwości skorzystania z tego biletu.
Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?
Możliwe, że czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu to prosimy o zgłoszenie sprawy pod adres mailowy: witaj@biletomat.pl lub pod numer tel. +48 573 803 965. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00.
Czy mogę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?
Tak, karnet trzydniowy wymieniany jest na opaskę która upoważnia do opuszczania i wracania na teren wydarzenia w każdym momencie.
Co zrobić, gdy kupiłem/-am dwa bilety, a przyszedł tylko jeden?
Możliwe, że czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu to prosimy o zgłoszenie sprawy pod adres mailowy: witaj@biletomat.pl lub pod numer tel. +48 573 803 965. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00.
Czy po zakupie biletów mogę później zmienić na nich dane?
Na prośbę organizatora funkcja przepisania biletu na tym wydarzeniu została wyłączona.
Nie chcę podawać swoich danych - co w takiej sytuacji?
Dane osobowe potrzebne są do zidentyfikowania ewentualnych problemów powstałych w procesie zakupowym. Tylko od kupującego zależy, czy będzie w razie potrzeby w stanie udokumentować, że faktycznie nazywa się tak, jak podał w zgłoszeniu.
Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę samodzielnie uczestniczyć w wydarzeniu?
Nie, każdy młody fan muzyki poniżej 18 roku życia, musi uczestniczyć w wydarzeniu z dorosłym opiekunem. Opiekunowie dzieci do 18 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia. Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 18 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy. UWAGA! Organizator w stosunku do wybranych wydarzeń może wprowadzić inne ograniczenia wiekowe, o których poinformuje na stronie internetowej wydarzenia.
Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?
Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Należy pamiętać że „Kto nabywa w celu odprzedaży z zyskiem bilety wstępu na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Usiłowanie oraz podżeganie i pomocnictwo są karalne.
Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to muszę go wydrukować?
Chrońmy lasy! Na wejściu możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Zachęcamy też do pobrania aplikacji Biletomat.
Czy mogę kupić w jednej transakcji dwa bilety na różne nazwiska?
Niestety, nie ma takiej możliwości. W takim przypadku należy kupić osobne dwa bilety.
Co w przypadku, gdy kupiłem/-am dwa bilety i oba są na moje nazwisko? Czy moja osoba towarzysząca wejdzie na wydarzenie?
Nie będzie problemu. Bardzo prosimy, by na wejściu był posiadacz biletu z dowodem osobistym oraz osoba towarzysząca. Należy wejść na wydarzenie razem.

Więcej szczegółów w regulaminie sprzedaży biletów, pod adresem: https://www.biletomat.pl/regulamin/