Zamknij

wisłomenu

FAQ

Jakie zasady organizacyjne panują podczas wydarzenia w związku z występowaniem na terenie Polski wirusa SARS-CoV-2?
Wszystkie zalecenia i zasady organizacyjne znajdziesz na stronie www.followthestep.com/regulamin w zakładce "Restrykcje sanitarne w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2’ oraz w treści regulaminu imprezy."
Mam objawy choroby - czy mogę uczestniczyć w imprezie?
Nie, osoby u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren Imprezy.
Czy moje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas wydarzenia?
Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas wydarzenia. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.
Jak działa kod biletowy?
Bilety będą dostępne w serwisach www.followthestep.com, www.goingapp.pl, www.empikbilety.pl oraz w aplikacji Going.. Bilety zakupione przez www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.followthestep.com, aplikację Going. będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na które założone jest konto – dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.
Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?
Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Going. przez formularz kontaktowy: https://going.pl/form . Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.
Czy mogę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?
Tak, karnet trzydniowy wymieniany jest na opaskę która upoważnia do opuszczania i wracania na teren wydarzenia w każdym momencie.
Co zrobić, gdy kupiłem/-am dwa bilety, a przyszedł tylko jeden?
Każdy bilet miał dedykowany oddzielny kod. W związku z tym najprawdopodobniej dotarły one na Twoją skrzynkę w osobnym mailach. W każdym mailu, w załączniku, powinien być jeden bilet. Prosimy również o sprawdzenie spamu.
Czy po zakupie biletów mogę później zmienić na nich dane?
Na prośbę organizatora funkcja przepisania biletu na tym wydarzeniu została wyłączona.
W jaki sposób mogę złożyć wymagane do uczestnictwa w imprezie oświadczenie o stanie zdrowia?
Link do platformy do składania oświadczeń zostanie wysłany na ok. 2 dni przed datą wydarzenia. Jesteś zobowiązany do jego wypełnienia przed wejściem na wydarzenie. Możesz również złożyć oświadczenie w wersji papierowej w momencie skanowania biletu. Złożenie oświadczenia jest obowiązkowe, bez niego nie zostaniesz wpuszczony/a na teren Imprezy.
Mam problemy z oddychaniem, czy muszę mieć maseczkę podczas imprezy?
Nie, według zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego osoby mające problemy z oddychaniem nie muszą nosić / mogą zaniechać noszenia maseczek.
Nie chcę podawać swoich danych - co w takiej sytuacji?
Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia dot. swojego stanu zdrowia i nie przebywania na kwarantannie lub niepodleganiu nadzorowi epidemiologicznemu. Zbieranie tzw. danych trackingowych nie jest obligatoryjne. Jednak zachęcamy do ich postawienia. Organizator będzie przechowywać w/w dane tylko przez 14 dni od daty odbycia się wydarzenia.
Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę samodzielnie uczestniczyć w wydarzeniu?
Uczestnikiem festiwalu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która najpóźniej w dniu festiwalu ukończyła 18. rok życia. Osoby małoletnie poniżej 18. roku życia nie będą wpuszczane na teren imprezy pomimo ważnego biletu wstępu.
Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?
Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.
Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to muszę do wydrukować?
Chrońmy lasy! Na wejściu możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot’y biletów elektronicznych.
Czy mogę kupić w jednej transakcji dwa bilety na różne nazwiska?
Niestety, nie ma takiej możliwości. W takim przypadku należy kupić osobne dwa bilety.
Co w przypadku, gdy kupiłem/-am dwa bilety i oba są na moje nazwisko? Czy moja osoba towarzysząca wejdzie na wydarzenie?
Nie będzie problemu. Bardzo prosimy, by na wejściu był posiadacz biletu z dowodem osobistym oraz osoba towarzysząca. Należy wejść na wydarzenie razem.